فهرست بستن

دانلود آپان بانک انصار 1.0.10 نسخه برای دریافت رمز دوم پویا یکبار مصرف اندروید

دانلود آپان بانک انصار
امتیازدهی به این مطلب

دانلود آپان بانک انصار 1.0.10 برای دریافت رمز دوم پویا یکبار مصرف اندروید

دانلود آپان بانک انصار

معرفی برنامه:
آپان نام نرم‌افزار رسمی بانک انصار برای دریافت و فعال سازی رمز دوم پویا یکبار مصرف است. با دانلود و نصب اپلیکیشن آپ می توانید به راحتی و در کوتاه ترین زمان رمز پویای بانک انصار را برای خود دریافت کنید.

برنامه اندروید آپان محیطی را برای مشتریان انصار بانک فراهم کرده تا بتوانند براساس نوع کاربری خود خدمات ارزش افزوده دریافت کنند. آبان به بیشتر نیازمندی های مشتری های این بانک در زمینه بانکداری الکترونیک به خصوص در زمینه دریافت رمز دوم پویا می تواند به خوبی جواب دهد.
نرم افزار آپان ارائه سرویس های شهری و استانی، سازمانی، بانکی و عمومی را دارا می باشد. هر کاربر در این برنامه قادر است کیف پول های مختلفی را داشته باشد و و آنها را شارژ نموده تا بتواند از آنها برداشت نماید.
نرم افزار آپان دارای ویژگی “باشگاه مشتریان پویا” است که تخفیفات ویژه ای را برای مشتریان خود در نظر گرفته است.

 با دانلود و نصب اپلیکیشن آپان بانک انصار می توانید در جاهای زیر از رمز پویا استفاده کنید:

خرید شارژ، کارت به کارت کردن ، خرید بسته اینترنتی، مشاهده موجودی حساب ، پرداخت قبض ، پرداخت عوارض جاده ، خرید اشتراک مدیک ، پرداخت های نیکوکاری ، کیش گاز، کیش نوش، خرید بلیط شناور کیش به چارک و بالعکس، خرید بلیط بندرگاه بندرعباس، اجاره خودرو کیش، تفریحات دریایی کیش، موسسه ورزش کیش، تله کیش کاربرد دارند.
شما هم اکنون می توانید آخرین نسخه برنامه آپ آن بانک انصار را برای دریافت رمز دوم پویا یکبار مصرف به صورت مستقیم از اندروید شارپ دانلود کنید.

شما هم اکنون می توانید اپلیکیشن آپان برای دریافت رمز دوم پویا یکبار مصرف بانک انصار به صورت رایگان و با لینک مستقیم از اندروید شارپ دانلود کنید.

 


فرمت فایل : apk
حجم فایل : 17.94 مگابایت

اندروید : 4.1 و بالاتر


 

موارد مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *