فهرست بستن

دانلود نرم افزار ریما بانک آینده رمز ساز امن Rima 1.6.1 رمز پویا دوم یکبار مصرف

دانلود ریما بانک آینده
4/5 - (48 امتیاز)

دانلود نرم افزار ریما بانک آینده رمز ساز امن Rima 1.6.1 رمز پویا دوم یکبار مصرف

نرم افزار ریما بانک آینده
آخرین آپدیت و بروز رسانی برنامه ریما فعالسازی و دریافت رمز دوم

شرح برنامه
ریما بانک آینده نامه اپلیکیشن اندرویدی است که توسط این بانک ارائه و معرفی شده است تا مشتریان اقدام به گرفتن و فعال سازی رمز پویا دوم یکبار مصرف کنند.

نحوه و طریقه دریافت رمز دوم پویا توسط نرم افزار ریما بسیار ساده است در ادامه نحوه استفاده از این برنامه اندروید را برای شما شرح می‌دهیم.
ثبت نام :
پس از نصب ریما ( رمز یک بار مصرف ) می بایست برنامه را اجرا کرده و اقدام به ثبت نام کنید. توجه داشته باشید که برنامه در این مرحله به اینترنت نیاز دارد.
رمزی که وارد می کنید باید حداقل ۶ کاراکتر داشته باشد و لازم است حداقل یک حرف بزرگ انگلیسی، حداقل یک عدد، و همچنین یکی از کاراکتر های خاص باشد. اگر تمامی این موارد را رعایت کنید، کاربر وارد مرحله بعدی میشود.
سپس لازم است شماره تلفن خود را در قسمت مربوطه وارد کنید و روی دکمه ارسال لمس کنید. کد تایید از طریق یک پیام کوتاه برای شما ارسال می شود.
کد دریافت شده را در محل مربوطه وارد نموده و دکمه تایید را بزنید. مدت زمان لازم برای وارد کردن کد تایید محدود است. در غیر اینصورت کد تایید منقضی خواهد شد. پس از این مرحله، فرآیند ثبت نام به پایان می رسد. پس از این مرحله بقیه مراحل دریافت و فعال سازی رمز دوم یک بار مصرف بدون نیاز به اینترنت انجام می شود.
ورود
هر بار که وارد برنامه شوید صفحه ورود ظاهر می‌شود.
جهت انتخاب نحوه ورود به برنامه از این بخش استفاده می شود.برای ورود به برنامه می توانید یکی از روش های «ورود با اثر انگشت » و یا « رمز » را انتخاب کنید.

ورود از طریق اثر انگشت:
کاربر نخست با لمس دکمه ورود با اثر انگشت و ورود رمز خود اقدام به تعریف اثر انگشت می کند.
پس از تعریف اثر انگشت کاربر می تواند علاوه بر ورود با استفاده از رمز، جهت ورود سریع تر و آسان تر از اثر انگشت استفاده کند. در این حالت کافی است انگشت خود را بر روی سنسور گوشی بگذارد.
ورود به برنامه از طریق رمز :
کاربر از طریق رمز تعریف شده در مرحله ثبت نام میتواند اقدام به ورود به برنامه کند. رمز باید حداقل ۶ کاراکتر و شامل حداقل یک حرف بزرگ انگلیسی، حداقل یک عدد، و همچنین یکی از کاراکترهای خاص باشد.
توجه: در صورت ورود اشتباه رمز و یا اثر انگشت بیش از سه بار کاربر مجددا وارد صفحه ثبت نام می شود و مراحل ثبت نام از اول باید صورت گیرد. این تعداد قابل تغییر است.
ثبت توکن های رمز یکبار مصرف
به محض ورود، صفحه تعریف رمز یک بار مصرف ظاهر می شود. همانطور که مشاهده خواهید نمود در این صفحه رمز دریافتی از طریق درگاه (خودپرداز) و رمز دریافتی از طریق پیامک از کاربر دریافت می گردد. کاربر می تواند با مراجعه به خودپردازهای بانک آینده، و انتخاب گزینه فعال سازی رمز اول یا دوم یک بار مصرف، رمز دلخواه خود را فعال کند. در این مرحله، یک توکن دو بخشی شامل ۸ کاراکتر که از طریق رسید بانکی و مابقی آن از طریق پیامک به کاربر داده می شود، باید در محل مربوطه وارد شود.
پس از ورود رمزهای دریافتی با لمس دکمه ثبت، هر ۶۰ ثانیه یک رمز تولید و برای کاربر به نمایش در خواهد آمد. افزودن توکن جدید با علامت (+) و مشاهده رمز های یکبار مصرف تولید شده با علامت قفل امکان پذیر است.
رمز های یکبار مصرف
بعد از ثبت توکن ها برای رمز اول یا دوم یک بار مصرف ، رمزهای یکبار مصرف ۶۰ ثانیه ای تولید می گردد. برای رمز دوم نیز به همین صورت، رمز های دریافتی از درگاه و پیامک وارد و ثبت می شود و رمز دوم یکبار مصرف ایجاد می شود.
چند نکته:
1. جهت استفاده بهینه از برنامه رمز یکبار مصرف ریما ، باید ساعت و تاریخ تلفن همراه خود را روی حالت خودکار (Automatic date and time) تنظیم نمایید. لازم است برای این کار در بخش مربوط به تنظیمات (Settings) گوشی T تنظیمات روز و تاریخ (Date and time) گوشی را بر روی حالت اتوماتیک قرار دهد. حتماً تنظیمات گوشی روی حالت خودکار تنظیم شود. اگر تنظیمات زمان و تاریخ دستگاه مورد نظر روی حالت خودکار قرار نگرفته باشد، این برنامه به درستی عمل نمی کند و رمزهای ایجاد شده برای کارتهای بانکی نامعتبر خواهد بود.
2. ورژن اندروید تلفن همراه باید بالاتر از API19 ،4.2 باشد.
3. گوشی همراه شما نباید روت شده باشد.
4. شماره تماس وارد شده در درگاه برای دریافت توکن باید با شماره تماس وارد شده بر روی نرم افزار هنگام ثبت نام یکی باشد.
5. برای دانلود برنامه رمز ساز ریما بانک آینده فقط به اندروید شارپ مراجعه شود.
شما هم اکنون می توانید آخرین ورژن برنامه ریما بانک آینده را به صورت رایگان و با لینک مستقیم از اندروید دانلود کنیم.


فرمت فایل : apk
حجم فایل : 11.79 مگابایت


موارد مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *