فهرست بستن

دانلود نسخه جدید برنامه ریما بانک صادرات rima 1.6.1 اندروید جهت دریافت رمز دوم پویا

دانلود ریما بانک صادرات
3.9/5 - (133 امتیاز)

دانلود نسخه جدید برنامه ریما بانک صادرات Rima 1.6.1 اندروید جهت دریافت رمز دوم پویا

ریما بانک صادرات
آخرین آپدیت و بروز رسانی

معرفی برنامه
ریما برنامه دریافت و فعال سازی رمز پویا دوم یکبار مصرف بانک صادرات است. با دانلود اپلیکیشن ریما بانک صادرات می‌توانید به راحتی رمز یک بار مصرف را فعال کنید.

طریقه استفاده از برنامه ریما جهت رمز پویا صادرات:
ثبتنام
پس از نصب و اجرای برنامه ، در مرحله نخست، می‌بایست ثبت نام کنید(لازم است حتما به اینترنت متصل باشید)
در این مرحله باید رمز مورد نظر را وارد کنید. رمز باید حداقل ۶ کاراکتر، حداقل یک حرف بزرگ انگلیسی، حداقل یک عدد، و نیز یکی از کاراکتر های خاص باشد. اگر برای ایجاد رمز تمامی این موارد ذکر شده را رعایت کنید وارد مرحله دوم خواهید شد.
اینجا لازم است شماره موبایل را وارد کنید و دکمه ارسال پیامک را لمس نمایید. یک کد تایید از طریق پیامک برای شما ارسال می شود.
کد دریافتی را در محل مربوطه دریافت نمایید و دکمه تأیید را لمس کند. مدت زمان لازم برای وارد کردن کد تایید محدود است، و اگر آن را در زیر وارد کنید منقضی می گردد. بعد از انجام این مرحله، فرآیند ثبت نام تمام است. از این مرحله به بعد دیگر نیازی به اتصال اینترنت نیست و می توانید تمامی مراحل بعدی را به صورت آفلاین انجام دهید.
ورود
پس از به پایان رساندن موفق مراحل ثبت نام ، کاربر در هر بار باز کردن برنامه صفحه ورود را می بیند.
در اینجا کاربر میتواند نحوه ورود به برنامه را انتخاب کند. برای ورود به برنامه می توانید یکی از روشهای «ورود با اثر انگشت » و یا رمز را انتخاب کنید.
ورود با استفاده از اثر انگشت: کاربر در ابتدا با لمس دکمه ورود با اثر انگشت و ورود رمز خود اقدام به تعریف اثر انگشت می کند.
از این پس برای ورود به برنامه علاوه بر رمز عادی می توانید از اثر انگشت استفاده کنید. تنها کافیست انگشت خود را بر روی سنسور گوشی قرار دهید.
ورود به برنامه با رمز
با استفاده از رمز تعریف شده در مرحله ثبت نام می توانید اقدام به ورود به برنامه کنید. رمز باید حداقل ۶ کاراکتر و شامل حداقل یک حرف بزرگ انگلیسی، حداقل یک عدد، و نیز یکی از کاراکترهای خاص باشد.
توجه: چنانچه رمز یا اثر انگشت را بیش از سه بار به صورت اشتباه وارد کنید می بایست مجددا وارد صفحه ثبت نام شده و مراحل ثبت نام از اول صورت پذیرد. این تعداد قابل تغییر است.
ثبت توکن های رمز یک بار مصرف
مدت زمان که وارد برنامه شدید، وارد صفحه تعریف رمز یک بار مصرف می شوید. در این صفحه رمز دریافتی از طریق درگاه (خودپرداز) و رمز دریافتی از طریق پیامک از کاربر اخذ می گردد. کاربر می تواند با مراجعه به خود پردازهای بانک صادرات، و انتخاب گزینه فعال سازی رمز اول یا دوم یک بار مصرف، رمز مورد نظر خود را فعال کند. اکنون، یک توکن دو بخشی شامل ۸ کاراکتر که از طریق رسید بانکی و مابقی آن از طریق پیامک به کاربر تحویل داده شده است، می بایست در محل مربوطه وارد گردد.
رمز های یکبار مصرف بانک صادارت
پس از آنکه توکن ها را برای رمز اول یا دوم یک بار مصرف ثبت شد، رمزهای یکبار مصرف ۶۰ ثانیه ای تولید می شوند. برای رمز دوم نیز به همین صورت، رمز های دریافتی از درگاه و پیامک وارد و ثبت می شود و رمز پویا به وجود می آید.
چند نکته:
1. برای استفاده درست از برنامه ریما ، باید ساعت و تاریخ تلفن همراه خود را روی حالت خودکار (Automatic date and time) تنظیم شود. برای این کار می بایست به قسمت تنظیمات گوشی خود بروید و تنظیمات گوشیی را روی حالت خودکار قرار دهید. اگر زمان و تاریخ بر روی حالت خودکار قرار نمی گیرد و رمزهای ایجاد شده توسط برنامه رمز یکبار مصرف رینا نا معتبر خواهد بود.
2. نسخه اندروید تلفن همراه می بایست API19 ،4.2 و بالاتر باشد.
3. گوشی موبایل شما نباید روت شده باشد.
4. شماره تلفن همراه وارد شده در درگاه برای دریافت توکن باید با شماره تماس وارد شده بر روی برنامه ریما بانک صادرات هنگام ثبت نام یکسان باشد.
جهت دانلود رایگان و با لینک مستقیم نسخه جدید برنامه رمز ساز ریما صادرات آخرین ورژن تنها به اندروید شارپ مراجعه کنید.موارد مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *