فهرست بستن

دانلود برنامه ذخیره وضعیت واتساپ و استاتوس دیگران برای اندروید نسخه 3.6

دانلود برنامه ذخیره وضعیت واتساپ

دانلود برنامه ذخیره وضعیت واتساپ و استاتوس دیگران برای اندروید نسخه 3.6

برنامه ذخیره وضعیت واتساپ

شرح برنامه

برنامه ” ذخیره وضعیت واتساپ “ نام نرم افزار اندرویدی است که با آن می توانید وضعیت دیگر کاربران را به راحتی و با کیفیت اصلی دانلود کنید.

با نصب این برنامه دیگر نیازی نیست که به به دوستانتان بگویید تا برای شما وضعیت واتساپ ارسال کنم و یا کل فضای اینترنت را برای پیدا کردن کلیپ های مورد نظر بگردید.با این برنامه می توانید کلیپ برای وضعیت واتساپ خورده از هر نوع و در هر زمینه که بخواهید به راحتی بیابید و دانلود کنید و آن را در پروفایل خود استوری کنید.
پس از دانلود اپلیکیشن وضعیت واتساپ و استاتوس دیگران برای اندروید طریقه استفاده به صورت زیر است:
قبل از هر کاری وارد واتساپ خود شوید
بخش وضعیت را باز نموده و وضعیتی را که دوست دارید تماشا نمایید.
سپس بار دیگر وارد نرم افزار ذخیره وضعیت واتساپ خود شوید و عکس و یا فیلم مورد نظر خود را انتخاب کنید.
سپس دکمه دانلود را انتخاب کنید، کلیپ وضعیت Whatsapp ، فیلم وضعیت واتساپ و یا عکس وضعیت واتساپ مد نظر برای شما به راحتی دانلود می شود.
با دانلود و نصب وضعیت Whatsapp قادر خواهید بود هر فیلم و کلیپی که خواستید را می‌توانید سریع و با کیفیت اصلی و به صورت رایگان دانلود کنید، از وضعیت واتساپ غمگین تا وضعیت واتساپ عاشقانه و هر نوع کلیپ کوتاه برای وضعیت واتساپ.
آهنگ ها ، وضعیت های زیبای دانلود شده و دیگر کلیپ های کوتاه و بلندی که با این اپ اندروید دانلود کرده اید در گالری گوشی شما و در پوشه status downloader به صورت خودکار ذخیره میشوند.
شما هم اکنون می توانید آخرین ورژن برنامه ذخیره وضعیت واتس اپ را به صورت رایگان و با لینک مستقیم از اندروید شارپ دانلود کنید.


فرمت : apk

حجم فایل : 5 مگابایت


 

2 Comments

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.