فهرست بستن

دانلود نسخه جدید واتساپ اوجی جدید (21.10.0) 2022 OGWhastapp واتساب دوم برای اندروید

دانلود واتساپ اوجی
4.1/5 - (85 امتیاز)

دانلود نسخه جدید واتساپ اوجی جدید (21.10.0) 2022 OGWhastapp واتساب دوم فارسی اندروید

آخرین آپدیت و به روزرسانی به همراه واتساپ جی بی

معرفی برنامه

اوجی واتساپ ۲۰۲۲ – OGWhastapp DH یا Heywhatsapp نسخه غیر رسمی و دستکاری شده از واتساپ اصلی اندروید است ولی با امکانات ویژه.
واتساپ ویژگی های واتساپ اصلی را در خود دارد امکانات ویژه دیگری را در خود دارد که واتساپ اصلی از آن بی بهره است.

پس از دانلود نسخه جدید اوجی واتساپ جدید ۲۰۲۲ اندروید:

برنامه ریزی برای پیام پیش از ارسال: این همان چیزی است که بسیاری از مردم به دنبال آن هستند. ممکن است برای شما نیز پیش آمده باشد که می خواهید برای یک مخاطب خاص پیامی را در ساعتی معین ارسال کنید اما فراموش می کنید.
واتساپ OG ویژگی با نام «برنامه ریزی پیام از پیش ساخته» را در خود دارد که با کمک آن می توانید سر ساعت معین پیامی را که می خواهید به دوست خود ارسال کنید. برای متن پیام را تایپ نموده و ساعت ارسال را نیز مشخص کنید اوجی واتساپ سر ساعت معین پیام را به مخاطب مورد نظر ارسال می کند. لازم به ذکر است که جهت ارسال پیام سر ساعت تعیین شده می بایست که دستگاه موبایل و یا کامپیوتر شما به اینترنت متصل باشد.
ضد ممنوعیت: اگر تاکنون از نسخه های غیر رسمی واتساپ فارسی استفاده کرده اید می دانید که واتساپ به شما اجازه استفاده از این نسخه های اصلاح شده را نمیدهد. اما با دانلود آخرین ورژن برنامه اندروید 2022 OGWhastapp از اندروید شارپ میتوانید این ماموریت را دور بزنید.
برقراری تماس با مخاطبین ناشناس: در نسخه اصلی واتساپ برای برقراری تماس صوتی تصویری و یا متنی لازم است که حتماً شماره مخاطب را داشته باشید و بر روی گوشی موبایل خود ذخیره کرده باشید.  واتساپ og حتی اگر شماره طرف را نیز نداشته باشید قادر خواهید بود که با او مکالمه صوتی تصویری و یا متنی برقرار کنیم. این ویژگی او جی واتساپ زمانی مفید است که ما میخواهیم شخصی تماس بگیریم اما نمی‌خواهیم شماره‌ای غیر ناشناس را بر روی موبایل خود ذخیره کنیم.
افزایش نوشته وضعیت واتساپ: در وضعیت واتساپ جدید اصلی فقط می‌توانید از ۱۳۰ کاراکتر نوشته استفاده کنید اما اوجی واتساب این امکان را به شما می دهد تا از ۲۵۰ کاراکتر نوشته در وضعیت واتساپ خود استفاده کنید.
قابلیت دانلود وضعیت وات ساپ: واتساپ به ما اجازه نمی‌دهد که همچون شبکه اجتماعی اینستاگرام برای خود استوری و یا همان وضعیت قرار بدهیم. اما نسخه اصلی واتس اپ به ما این امکان را نمی‌دهد که وضعیت دیگران را دانلود کنیم.
با کمک Heywhatsapp می توانیم بدون اجازه مخاطب و تنها با چند لمس لمس وضعیت او را بدون اینکه با خبر شود بر روی گوشی خود دانلود و ذخیره کنیم.
نام گذاری بر روی گروه تا ۳۵ کاراکتر: همانگونه که می دانیم در واتساپ اصلی برای نامگذاری گروه تنها می توانیم از ۲۵ کار رفته استفاده کنیم. اما وات ساب اوجی این تعداد را به ۳۵ کاراکتر افزایش داده است.
دانلود وضعیت دیگران کلیپ برد خود: همانگونه که می‌دانید ما در واتس آپ نمی‌توانیم وضعیت دیگران را مستقیماً کپی کرده و در جای دیگری پیست کنیم. اما با دانلود آخرین ورژن Whastappog از اندروید شارپ می توانید نوشته های موجود در وضعیت دیگران را کپی نموده و در هر جا که خواستید بچسبانید.
مسدود سازی تماس مخاطب ناخواسته: اگر شخصی در واتساپ با تماس های خود شما را آزار میدهد و شما نمی خواهید که کسی را بلاک کنید. دانلود واتساپ اوجی میتوانید به سادگی گزینه تنظیم تماس را در تنظیم یک مخاطب خاص خاموش کنید.
ارسال نود تصویر به صورت همزمان: با واتساپ اصلی حداکثر می توانید تا ۱۰ تصویر به صورت همزمان ارسال کنید. اما با دانلود نسخه جدید واتساپ او جی می توانید 90 تصویر به صورت همزمان ارسال کنید.
امکان قفل کردن برنامه واتساپ: برای قفل گذاری بر روی واتس آپ دیگر نیاز نیست به برنامه‌های جانبی مراجعه کنید با دانلود او جی واتساپ جدید می توانید به راحتی بر روی برنامه قفل بگذارید

چند نکته راجع به OG Whastapp ( واتساپ دوم )
از آنجایی که واتساپ نسخه ای دستکاری شده از Whatsapp اصلی است سعی کنید که هیچ گاه ازحساب اصلی خود در واتس اپ اوجی استفاده نکنید چرا که ممکن است واتساپ حساب شما را مسدود سازد پس از اوجی واتساب تنها به عنوان دومین واتساپ استفاده کنید.


فرمت فایل : apk
حجم فایل : 57.2 مگابایت


برای دانلود جی بی واتساپ ( واتساپ دوم ) نسخه جدید کلیک کنید


موارد مشابه

16 Comments

 1. طاها

  خیلی خیلی خیلی خیلی خیلی خیلی خیلی خیلی خیلی خیلی خیلی خیلی خیلی خیلی خیلی خیلی خیلی خیلی خیلی خیلی خیلی خیلی خیلی خوبه

  عالیههههههههه

 2. Hadis

  اقاا این همش ارور میدههه چهارتا گزینه میاد توروو خدا کمک کنین ااااه این چ مسخره بازی هس همرن قبلیه بهتر بود

 3. ناشناس

  چرا اولش خوبه ولی بعد دو ساعت مثلا دیگه پیاما خوب نمیاد،مثلا ساعت دهه تازه داره پیامای ساعت نه اونوقتا میاد،دلیلش چیه؟
  چکار کنم؟خواهش میکنم هر کی میدونه بگه لطفا

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *