فهرست بستن

دانلود نسخه جدید بازی شورتکات ران 1.26 Shortcut Run برای اندروید

نصب بازی Shortcut Run
5/5 - (2 امتیاز)

دانلود نسخه جدید بازی شورتکات ران 1.26 Shortcut Run برای اندروید

دانلود بازی Shortcut Run

آخرین آپدیت و به روز رسانی بازی شورت کات ران برای اندروید

معرفی بازی:
ایا به دنبال یک بازی خوب برای گذراندن وقت خود هستید؟ ما بازی مسابقه ای شورت کات ران را به شما پیشنهاد میدهیم. یک گیم پلی بسیار ساده و سرگرم کننده که به راحتی میتونید خودتون رو سرگرم کنید.

در این بازی میتونید با انتخاب بازیکن مورد علاقه خود بازی را شروع کنید در بازی تخته هایی وجود دارد که میتوانید بعد از جمع کردن تخته به اندازه کافی ، پل بزنید و از بقیه بازیکنان پیشی بگیرین. اگه در بین پل سازی تخته کم بیاورید بازنده میشوید. این بازی به نوعی تقلب شیک محسوب محسوب میشود و هر کس ذهن پویا تری در تقلب کردن دارد برنده بازی میتواند باشد.

در بازی شورت کات ران میتونید با کسب امتیاز شخصیت های بیشتری آزاد کنید.

در برابر مخالفان مسابقه دهید و تمام تخته های کف را که می توانید در طول مسیر انتخاب کنید ، روی هم قرار دهید! اگر به اندازه کافی باهوش هستید ، از مسیر خود دور شوید و پل هایی را بسازید و میانبرهایی را برای رسیدن به خط پایان قبل از دیگران انجام دهید!

فریب و حیله هرگز اینقدر شیک کسی ندیده است!

گیم پلی ساده با کنترل های کارآمد و آسان برای یادگیری.
بازی شورت کات ران یک بازی افلاین است که میتونید بدون اینترنت در هر مکانی بازی کنید و ساعت ها سرگرم باشید.
این بازی ساخت کمپانی voodoo است و گیم پلی آن بسیار ساده و مکانیکی مثل دیگر بازی های این استودیو می باشد که در هنگام بازی به آن اعتیاد پیدا میکنید.

چگونه امتیاز بیشتری بدست بیاوریم؟
برای بدست اوردن امتیاز بیشتر در بازی شورت کات ران باید بیشتریت تخته را در بازی جمع کنید و کوتاه ترین مسیر را برای به پایان رساندن مار پیچ پل بزنید بطوری که بیشترین تخته را همراه خود در انتهای بازی داشته باشید هر چه تخته بیشتری در انتهای مارپیچ دست شما باشد امتیاز بیشتری میگیرید.


حجم فایل : 57.49 مگابایت
فرمت فایل : apk

اندروید مورد نیاز: +4.4

موارد مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *