فهرست بستن

دانلود eFootball PES 2021 v5.4.1 برای اندروید – نسخه جدید بازی فوتبال پی اس ۲۰۲۱

دانلود پی اس اندروید

دانلود جدیدترین نسخه اندروید بازی فوتبال eFootball PES 2021 v5.4.1

eFootball PES 2021 - پس 2021

آپدیت و بروزرسانی بازی پس 2021 – تست شده و سالم

معرفی بازی:

نسخه جدید بازی فوتبال eFootball PES 2021 ( پی اس 2021 )  بهترین بازی ورزشی در میان کاربران اندروید است.

شرکت KONAMI  بار دیگر با نسخه جدید فوتبال پس  شما را غافلگیر کرده است. این بازی یک شبیه سازی از فوتبال واقعی که مانند همیشه شما را مجذوب خود می سازد.

با دانلود نسخه جدید بازی پیس ۲۰۲۱ برای اندروید در یک بازی آنلاین بازیگر رقبا می توانید معنای یک مسابقه واقعی فوتبال را درک کنید. مسابقه‌ای که قلب ها را به تپش در می آورد.

محصول جدید شرکت کونامی eFootball  نام دارد که پیوندی عمیق میان esports و فوتبال برقرار کرده است. در راستای این مهم بازی PES 2021  اندروید تمرکز خود را بر روی ارائه شیوه های سرگرم کننده و خلاقانه برای رقابت با یکدیگر، چه در حالت معمولی و چه در حالت آنلاین بازگر بازیکنان در سایر نقاط جهان قرار داده است.

eFootball PES 2020 برای موبایل، همان گیم پلی تحسین برانگیز را که برنده جایزه “بهترین بازی ورزشی” E3 2019 شد، را گرفته و جوهر آن را تقطیر کرده  تا معتبرترین تجربه فوتبال برای موبایل های اندروید را به وجود آورد.

به لطف تکنیک “Finesse Dribble” ، که با همکاری آندرس اینیستا ، هافبک اسپانیایی ساخته شده ، توپ را مانند گذشته از آن خود کنید.

پیشرفت های دیگر در به دام انداختن و کنترل کلی توپ که برای هر بازیکن واقعی فوتبال متفاوت است به شما امکان می دهد تا تفاوت در نحوه بازی هر بازیکن را به خوبی احساس کرده و فوتبال را واقعی تر حس کنید.

همچنین در این نسخه از پس موبایل سیستم “Inspire” اضافه شده است که به بازیکنان خاص اجازه می دهد تا بر نحوه رفتار هم تیمی های اطراف خود تأثیر بگذارند.

درمجموع این رفتارها تجربه ای است که باعث تمرکز فردیت بازیکنان می شود. تمامی این ها موجب شده است که شما در انتخاب بازیکنان دقت بیشتری را به خرج دهید.

با دانلود PES 2021 – پی اس اندروید :

■ زمان واقعی ، مسابقات آنلاین

در این نسخه فوتبال تکاملی حرفه ای موبایل می توانید با هم محلی های خود بازی زنده ای را اجرا کنید، یا در فضای اینترنت یک رقیب را پیدا کرده و در یک بازی آنلاین با هم رقابت کنید. در “eFootball” ، می توانید در مقابل کاربران از سراسر جهان قرار گیرید، وارد رویدادهای رقابتی محدود با زمان شوید و از بهترین گیم پلی esports با بالاترین کیفیت لذت ببرید.

■ اسطوره های قدیمی فوتبال

می توانید از اسطوره های قدیمی فوتبال مانند مارادونا، دیوید بکهام،  الیور کان، باتیستوتا و … در تیم های خود استفاده کنید.

■ معرفی بازیکنان برجسته

بازیکنانی که در مسابقات آخر هفته خوب عمل کرده اند ، در این بازی به عنوان بازیکنان برجسته ظاهر می شوند. این ویژگی موجب به رقابت بیشتر و سعیده عملکرد بهتر بازیکنان می شود.

شما هم اکنون می توانید آخرین ورژن و نیز  آپدیت و بروز رسانی eFootball PES 2021 را  از سایت اندروید شارپ دانلود کنید.لینک مطلب در گوگل پلی


3 Comments

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.