فهرست بستن

دانلود بازی ماشین پارکینگ حرفه ای ۲ نسخه جدید Pro Parking 2 ورژن 2.1.4

دانلود بازی پارکینگ حرفه ای 2
4.2/5 - (337 امتیاز)

دانلود بازی ماشین پارکینگ حرفه ای ۲ نسخه جدید Pro Parking 2 ورژن 2.1.4

دانلود پارکینگ حرفه ای 2
آخرین آپدیت و بروز رسانی بازی پیکان جوانان اسپرت

معرفی بازی
بازی پارکینگ حرفه ای ۲ – Pro Parking 2  از جمله محبوب ترین بازی های ماشین سواری ایرانی در میانه فارسی زبانان و مردمان کشورمان است.
با دانلود نسخه جدید بازی پارکینگ حرفه ای 2 می‌توانید سوار بر ماشین پیکان خود در سطح شهر به صورت آزادانه رانندگی کنید.

در بازی پرو پارکینگ ۲ نسخه جدید انواع ماشین های ایرانی و خارجی در اختیار شما قرار می گیرد و با کسب امتیاز می توانید ماشین های بهتر و جدیدتر را بخرید.این بازی ماشین سواری ایرانی دست شما را باز گذاشته است چرا که می توانید خودرو خود را سفارش کرده و ظاهر آن را به دلخواه خود تغییر دهید.
در بازی اندروید پارکینگ حرفه ای ۲ اندروید میتوانید در سطح شهر سوختگیری کنید. ماموریت های بازی در هر جای خیابان که نگاه کنید وجود دارند برای انجام دادن آنها ترتیبی وجود ندارد و شما می توانید هر کدام را که خواستید انجام دهید. رانندگی در Pro Parking 2 از دون ما صورت میگیرد یکی از نمای بیرون از ماشین و دیگری نمای داخل که هنگام رانندگی از نمای داخل دوربین بازی قابلیت چرخش ۳۶۰ درجه را دارد و می توانید تمامی قسمت های داخل کابین ماشین را ببینید.

با دانلود نسخه جدید بازی اعتیاد آور پارکینگ حرفه ای 2 می توانید:

در آن ماشین های ایرانی مانند پیکان، پیکان وانت، پیکان خسته ( پیکان جوانان ) ، پژو ۴۰۵، پژو پارس، تندر ۹۰، رنو ال نود ،پراید ۱۳۳ ،تویوتا کرولا، دنا، مزدا ۳، زانتیا، سوزوکی ویتارا و غیره برای خود خریده و در سطح شهر رانندگی کنید.
از ویژگی هایی که بازی پرو پارکینگ را تبدیل به یکی از بازی های دوست داشتنی ایرانی کرده است تردد ماشین های ایرانی نظیره، نیسان وانت آبی، پژو ۴۰۵، و انواع پیکان سواری و باری است.
با گذراندن مراحل مختلف بازی می توانید امتیاز کسب نموده و از این طریق سکه به دست آوریم و از سکه های جمع آوری شده برای ارتقاء ماشین خود و نیز خرید ماشین های جدید با مدل بالاتر استفاده کنید.
در این بخش از اندروید شارپ می توانید آخرین ورژن بازی پارکینگ حرفه ای ۲ – رانندگی با پیکان جوانان را به صورت رایگان و با لینک مستقیم دانلود کنید.

 


فرمت : apk
حجم : 184.48 مگابایت


موارد مشابه

11 Comments

  1. ناشناس

    عالی عالی عالی عالی عالی عالی عالی عالی عالی عالی عالی عالی عالی عالی عالی عالی عالی عالی عالی عالی عالی عالی عالی عالی عالی عالی عالی عالی عالی عالی عالی عالی عالی عالی عالی عالی عالی عالی عالی عالی عالی عالی عالی عالی عالی عالی عالی عالی عالی عالی عالی عالی عالی عالی عالی عالی عالی عالی عالی عالی عالی عالی بود

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *