فهرست بستن

دانلود نسخه جدید بازی پلیسی گشت پلیس ۲ Police Patrol 2 v4.2 اندروید

دانلود بازی گشت پلیس 2
4.1/5 - (584 امتیاز)

دانلود نسخه جدید بازی پلیسی گشت پلیس ۲ Police Patrol 2 v4.2 اندروید

بازی گشت پلیس 2
آخرین آپدیت و بروزرسانی بازی پلیسی خودرو پلیس

معرفی بازی
بازی گشت پلیس 2 یکی از بهترین بازی های مسابقه ای ماشین ایرانی بست که در جشنواره هشتم بازی های رایانه ای در ایران عنوان بهترین بازی مسابقه ای را دریافت نموده است.
در این بخش از اندروید شارپ نسخه دوم گشت پلیس با نام گشت پلیس دو ( خودروی پلیس ) را برای شما ارائه نموده ایم امیدواریم که تاز این بازی مسابقه ای ماشین پلیس لذت ببرید.

بر خلاف بیشتر بازی های مسابقه ای ماشین در بازی خودروی پلیس ۲ شما در نقش ماموران نیروی انتظامی هستید که باید با هوشیاری و سرعت عمل و نیز تیراندازی به موقع خلافکاران را دستگیر کنید؛ که این جذابیت بازی را دوچندان کرده است
در این بازی ماشین سواری اندروید شما باید با پرسه زدن در خیابان های تهران بزرگ هر خلافکاری را که به شما گزارش می‌شود را دستگیر کرده و تحویل قانون دهید.
برخلاف دنیای واقعی با دانلود نسخه جدید بازی گشت پلیس 2 دست شما در انتخاب نوع ماشین نیروی انتظامی باز است در تعقیب و گریز مجرمان می‌توانید خودروی ماکسیما انتخاب کنید و یا ویتارا، و هر کدام از خودروها را میتوانید ارتقا دهید
تنها وظیفه شما در بازی گشت پلیس ۲ تعقیب و گریز و متهمان نیست. میتوانید در مسابقات رکورد زنی شرکت، و یا با دیگر بازیکنان به صورت آنلاین به رقابت عکاسی و صحنه های حساس بازی بروید. می‌توانید امتحان بدهید سوالات چهار گزینه ای در خصوص اطلاعات عمومی و تخصصی را حال کنید.
بازی جدول رده بندی دارد و مجازاتی که می گیرید را می توانید با دیگر بازیکنان مقایسه کنید.
داستان بازی این است که کلانتری مرکز ماموری با نام آرش را برای یک ماموریت در زمینه دستگیری یک باند خلافکار که آرامش شهر را به هم زده اند انتخاب کرده است. در این ماموریت فرهاد که یکی از تیراندازان حرفه ای یگان ویژه است نیز با او همراه است و در دستگیری متهمان نقش بسزایی دارد.
با دانلود بازی اندروید گشت پلیس 2 جدید با مراحل زیادی روبه رو خواهید شد چه ماموریت های مختلفی را باید بر دوش بکشید که برخی از آنها از داخل خودروی پلیس امکان پذیر نیست و باید آرش از خودرو پیاده شده و به محل های مورد نظر برود.
انجام تمام ماموریت ها ساده نیست و به تنهایی قابل انجام نیستند برای انجام این ماموریت ها می بایست یگان ویژه و نیروهای دیگر با پشتیبانی بالگردها به کمک شما بیایند.
همانگونه که گفتیم بخشی از بازی گشت پلیس دو به صورت آنلاین است. در این بازی پلیسی گوشی اندروید در حالت انلاین می‌توانید با سایر بازیکنان در مسابقات مختلف شرکت کنید و در صدر جدول قرار گرفته و از جوایز بازی بهره مند شوید.

پس از دانلود بازی گشت پلیس 2 گیاهان خودروی پلیس تفاوتهایی زیر را با نسخه اول میبینید:

– امکان انتخاب از بین خودروهای جدید نظیر سوزوکی ویتارا و مگان. و نیز تنوع رنگی درین خودرو های نیروی انتظامی.
– رفع شدن مشکل وضعیت و زاویه چرخش ناصحیح در پخش کات سین پایانی برخی از مراحل بازی
– امکان عکس گرفتن از گاراژ و ماشین ارتقا یافته و انتشار آن برای دیگر بازیکنان
– تغییر ظاهر ماشین پس از برخورد با اشیا و ادامه بازی با این وضعیت
– توسعه نقشه و فضای بازی و نیز افزایش تعداد خیابان‎ ها و مراحل
– حرکات واقعی و بهتر مجرمین هنگام تعقیب و گریزها
شما هم اکنون می توانید آخرین ورژن بازی پلیسی گشت پلیس 2 را به صورت رایگان و با لینک مستقیم از اندروید را دانلود کنید.


موارد مشابه

26 Comments

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *