فهرست بستن

دانلود نسخه جدید (21.21.2) 2022 FM Whatsapp – اف ام واتساپ برای اندروید

دانلود fm whatsapp فارسی جدید
4.2/5 - (67 امتیاز)

دانلود نسخه جدید (21.21.2) 2022 FM Whatsapp – اف ام واتساپ با قابلیت ویژه برای اندروید

دانلود اف ام واتساپ

آخرین آپدیت و بروزرسانی اف ام واتساپ فارسی ۲۰۲۲ همراه دانلود رایگان از اندرویدشارپ

نرم افزار FM Whatsapp – اف ام واتساپ را می توان نسخه اصلاح شده و پیشرفته برنامه Whatsapp اصلی است. هر چند  نسخه اصلی واتساپ بدون مشکل است، اما می توان گفت همچنان فاقد برخی از ویژگی ها است و در برخی مواقع استفاده از برنامه زجر آور است. با دانلود اف ام واتساپ ویژگی ها و قابلیت های مفیدی دریافت کنید که در نسخه اصلی برنامه وجود ندارد. چندان تفاوتی ندارد که ما از یک برنامه اصلی استفاده می کنیم یا از یک برنامه اصلاح شده ، ما همواره به دنبال بهترین برنامه هستیم که بهترین ویژگی ها را در اختیارمان قرار دهد.

می دانیم که در اینترنت تعداد زیادی APK Whatsapp MOD موجود است که بعضی از آنها جعلی هستند یا حتی به سادگی ازبرنامه اصلی کپی شده است که حتی هیچ ویژگی جدیدی نیز به آنها اضافه نشده است. اما می شود گفت که واتساپ اف ام همچون نسخه اصلی معتبر است و امنیت بالایی دارد.

ویژگی هایی که با دانلود آخرین ورژن اف ام واتساپ FM WhatsApp 2022 می توانید دریافت کنید:

اگر بتوانید نسخه بهتری از واتساپ را داشته باشید چرا نباید آن را دانلود نکنید! با افزایش تقاضا برای ویژگی های جدید و اصلاحات مربوط به حریم خصوصی ، کاربران تمایل دارند از نسخه های شخص ثالث WhatsApp به جای نسخه اصلی استفاده کنند. همیشه گفته شده است که یک برنامه اصلاح شده همیشه بهتر از برنامه اصلی عمل می کند این می تواند به دلیل ویژگی هایی باشد که ارائه می دهد و در برنامه های معمولی وجود ندارد. و ما نیز به همین دلیل است که در اینجا به برخی از برجسته ترین ویژگی های اف ام واتس اپ اشاره کرده ایم و مطمئناً شما با این توضیحات سعی می کنید F M Whatsapp Apk را امتحان کنید.

ویژگی های حریم خصوصی fm واتساپ

ثابت نگه داشتن آخرین بازدید:

همیشه اینگونه بوده که ما نگران آخرین تاریخ بازدید یا آنلاین بودن خود هستیم و برخی اوقات نمی خواهیم که دیگران آخرین بازدید ما از واتس اپ را ببینند. به طور رسمی ، نسخه اصلی برنامه این امکان را به شما می دهد که در آن می توانید آخرین مورد مشاهده شده خود را در WhatsApp غیر فعال کنید ، اما برعکس ، شما دیگر نمی خواهید آخرین بازدید مورد دیگران را در Whatsapp ببینید. اکنون ، با تمام این وجود ممکن است بپرسید که در اف ام واتس آپ چه ویژگی خاصی دارد؟ خوب ، اف ام واتساپ به شما این امکان را می دهد که آخرین بازدید دیگران را ببینید در حالی که دیگران نمی توانند ببینند که آخرین بار شما چه وقت انلاین بوده اید. برای فعال کردن این ویژگی ، بر روی سه نقطه در گوشه بالا سمت راست FM WhatsApp کلیک کنید ، روی گزینه های Fouad mods> Privacy> ضربه بزنید و بر روی freeze last seen کلیک کنید.

پنهان کردن وضعیت مشاهده در اف ام واتساپ :

کاملا مشخص است که یکی از ویژگی های مهم مربوط به 2022 FM Whatsapp این مورد است. بیشتر کاربران نسخه شخص ثالث را به خاطر ویژگی های پیشرفته ای که در مورد حریم خصوصی آنها ارائه می دهد ، ترجیح می دهند. با کمک این ویژگی، افرادی که استوری هایی در مورد وضعیت خود ارسال کرده اند نمی توانند ببینند که شما در حال مشاهده وضعیت آنها می باشید . به عبارت دیگر، فعال کردن این ویژگی به شما این امکان را خواهد داد که بدون اطلاع دادن به دیگران ، به طور پنهانی اقدام به تماشای استوری های دیگران کنید که در قسمت وضعیت مخاطبانتان قرار دارد.

نمایش تیک آبی پس از پاسخ

شما ممکن است که این ویژگی FMWhatsapp را بسیار مهم بدانید زیرا به شما امکان این را می دهد کاملاً پنهان کاری کنید حتی بدون اینکه دوستانتان از آنلاین بودنتان با خبر شوند و پیام های آنها را برایتان ارسال کرده اند را بخوانید اما به آنها پاسخ ندهید. بارها اتفاق افتاده است که پیام دریافت می کنیم ، آنها را می خوانیم اما به دلایلی نمی توانیم به پیام آنها پاسخ دهیم. پاسخ ندادن به دوستانتان می تواند برایتان مشکل ایجاد کند . بنابراین ، راه حل این قضیه چیست؟ FM WhatsApp یک ویژگی را به شما ارائه می دهد تا شما را از این مشکل دور کند. با کمک این مسنجر اندروید، فرستنده فقط زمانی که به آنها پاسخ می دهید ، تیک های آبی را می بیند و نه فقط با مشاهده پیام. این ویژگی امکان دارد رخ دهد .

پنهان کردن تحویل داده شده و تیک آبی:

کاربران واتس اپ از خیلی مدت های پیش منتظر این ویژگی بوده اند، اما بنا به دلایلی که موجود است توسعه دهندگان رسمی موفق نشده اند این ویژگی را اضافه کنند. همانطور که از نام آن مشخص است، هنگامی که هر پیامی را دریافت می کنید فرستنده نمی تواند بداند پیام به شما تحویل داده شده است یا خیر. این مربوط به تیک های آبی هم می تواند باشد. فرستنده نمی تواند متوجه شود که شما پیام را دیده اید یا خیر. فقط یک تیک در صفحه برنامه او ظاهر می شود. اما، شما می توانید پیام های او را بدون مطلع شدن او بخوانید. چنین ویژگی بسیار شگفت انگیز است، نه؟ با دانلود واتساپ اف ام تمامی این امکانات را از آن خود خواهید کرد .

پنهان کردن در حال تایپ و تمامی اقدامات مربوط به تایپ:

با نیم نگاهی به این ویژگی که اخیراً به برنامه مد نظرمان اضافه شده است. این نام همه را نشان می دهد – این ویژگی را فعال کنید ، این خصوصیت به شخصی که با او در حال گپ زدن و گفتگو هستید، اجازه نمی دهد که در حال تایپ کردن و یا ضبط صدا به او نشان داده شود . این یعنی حریم خصوصی در بهترین شکل خود!

با این ویژگی های جذاب WhatsApp 2022 FM فارسی به مخفی کاری بروید

بدون ذخیره هیچ مخاطبی به یک شماره پیام دهید:

 دانلود اف ام  واتساپ این امکان را به شما می دهد که مستقیماً برای هر شخصی پیام متنی ، صوتی یا حتی تماس تصویری ارسال کنید بدون اینکه شماره طرف مقابل واقعاً ذخیره شود. این ویژگی هنگامی به کارتان می آید که ما فقط و فقط باید یک پیام کوتاه را یکبار برای شخص دیگری ارسال کنیم و نمی خواهیم شماره وی در تلفن ما ذخیره شود. برای این کار  روی سه نقطه در گوشه بالا سمت راست کلیک کنید و روی “پیام یک شماره یا message a number” کلیک کنید و به سادگی شماره را وارد کنید و مستقیماً پیام ارسال کنید و شروع به مکالمه کنید.

غیرفعال کردن برچسب ارسال شده در پیام ها:

زمانی که ما هر پیامی را به هر شخصی یا هر گروهی منتقل کنیم ، برچسبی وجود دارد که می گوید “ارسال شده”. این موضوع ممکن است گاهی اوقات برایتان آزاردهنده باشد زیرا این امکان وجود دارد پیامی که برای دیگران ارسال می کنیم مشکوک به نظر بیاید و ماهیت پیام به هم بخورد. اما ، با کمک F M Whatsapp ، می توانیم هر پیام را بدون اینکه دیگران بدانند  و ببینند به آنها قبل از رسیدن بارها ارسال می شود ، را ارسال کنیم. برای استفاده از این ویژگی به Fouad Mods> privacy> Disable forwarded message tag رجوع کنید .

مخاطبینی را انتخاب کنید که ممکن است بتوانند با شما تماس بگیرند:

گاهی اوقات تماس هایی  برقرار می کنیم که به صورت غیرمنتظره ای از مخاطبینی دریافت می کنیم که نمی خواهیم با آنها تماس برقرار کنیم و یا برخی از افراد وجود دارندکه ما را از طریق تماس واتس اپ به جای تماس مستقیم از طریق شبکه تلفن همراه، مورد آزار قرار می دهند در نسخه اصلی و رسمی، ما نمی توانیم تماس های دریافتی حاصل از مخاطبینی را که نمی خواهیم مسدود کنیم ، تنها راه مسدود کردن آنها است. مسدود کردن  روش منطقی نیست زیرا ممکن است آنها نتوانند با شما گپ بزنند ، اما با دانلود آخرین نسخه whatsappfm ، می توانید افرادی را از لیست مخاطبین خود انتخاب کنید که ممکن است بتوانند با Whats app با شما تماس بگیرند.

ضد حذف وضعیت واتساپ

ضد حذف وضعیت یکی دیگر از بزرگترین ویژگیهای FMWhatsapp است. اگر کسی در واتساپ یک استوری را در قسمت وضعیت قرار دهد و پس از ارسال استوری آن را حذف کند ، داستان حذف می شود و هیچ کسدیگر قادر به تماشای آن نیست اما در اینجا با کمک اف ام واتساپ، یک مزیت ناعادلانه را دارید به عبارت دیگر ، شما می توانید داستان های دیگران را حتی پس از آنکه حذف کرده بودند مشاهده کنید این ویژگی ممکن است در نگاه اول ساده به نظر بیاید ، اما دارای امتیازی مثبت است که به شما امکان دسترسی نهایی به تماشای داستان های ارسال شده در وضعیت را می دهد در حالی که هیچ کس قادر به تماشای آنها نخواهد بود .

پیام های حذف شده را مشاهده کنید

می توان گفت همانند ویژگی ضد حذف وضعیت ، FM Whatsapp همچنین دارای ویژگی پیام ضد حذف است. کاری که این ویژگی برایتان انجام می دهد این است که به شما توانایی این را می دهد که پیام های حذف شده را ببینید و بخوانید. در نسخه رسمی WhatsApp ، اگر فرستنده پس از ارسال پیام آن را حذف کند ، برای گیرنده این عنوان ظاهر می شود “این پیام حذف شد” و بنابراین او نمی تواند بداند که فرستنده چه پیامی را ارسال کرده است. این مشکل در اف ام واتسآپ وجود ندارد ، توسعه دهندگان یک ویژگی دیگر نیز اضافه کرده اند که در آن می توانید پیام هایی را که توسط فرستنده حذف شده است مشاهده نمایید .

سفارشی سازی وات ساپ اف ام
آیا از رنگ سبز واتساپ خسته شده اید؟ میخواهی چیز جدیدی را امتحان کنی؟ رابط Whatsapp را با تعداد زیادی تم شخصی سازی کنید این ویژگی انتظاری FM Whatsapp است که باعث می شود آن از نسخه اصلی متمایز کند . اف ام واتس اپ دارای چندین تم رنگی است ، این مجموعه بیش از 100 تم رنگی را داراست و یا حتی موارد دیگر .


فرمت فایل : apk
حجم فایل : 60.37 مگابایت

(دانلود whatsapp fm با اینترنت نیم بها)

 

 

 

موارد مشابه

1 Comments

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *