فهرست بستن

دانلود نسخه جدید بازی Stickman Army: World War Legacy Fight Mod Apk 1.2.4 – آخرین نسخه بازی “ارتش استیکمن” برای اندروید + مود

NHKG,N FHCD StickMAN Army
4.3/5 - (101 امتیاز)
  • دانلود نسخه جدید بازی Stickman Army: World War Legacy Fight Mod Apk 1.2.4 – آخرین نسخه بازی “ارتش استیکمن” برای اندروید + مود

دانلود بازی Stick Army

آخرین آپدیت و بروزرسانی بازی “ارتش استیکمن” همراه نسخه مود شده با پول بی نهایت از اندروید شارپ

درباره دانلود بازی Stickman Army :

اگر می خواهید یک بازی استراتژیک با ظرفیت نه چندان سنگین برای خود پیدا کنید، Stickman Army: World War Legacy Fight گزینه ای خواهد بود که نباید نادیده بگیرید. جنگ بین دو جناح انسان ها و شیاطین تا زمانی که این بازی را کامل کنید هرگز پایان نخواهد یافت.

Stickman Army: World War Legacy Fight ترکیبی از همه هرج و مرج و باهوش ترین یک فرمانده با استعداد است. ارتش خود را برای مبارزه با دشمن هدایت کنید. کل ارتش دشمنان را شکست دهید تا آنها را یک بار برای همیشه نابود کنید. در یک پس زمینه گرافیکی ساده اما گیم پلی شگفت آور چالش برانگیز.

به عنوان یک بازی استراتژیک، غیرممکن است که بدون نظم بازی کنید. وظیفه شما به عنوان یک فرمانده این است که نیروهای خود را متمرکز کنید. با بسیاری از دشمنانی که سعی در حمله به پایگاه ما دارند مبارزه کنید. بر اساس تعداد زیادی سلاح و قدرت های مختلف. جنگجویان اضافی برای مبارزه در هر زمان آماده هستند.

از قدرت هر نیرو برای سهولت در مقابله با دشمن استفاده کنید. در طول بازی، صفحه نمایش با چنین تفکر متنوعی به چالش کشیده می شود.

مبارزه با میراث جنگ جهانی Stickman Army: World War Legacy Fight — مبارزات استیکمن ارتش جذاب را دانلود کنید :

شبیه سازی جنگ بین دو جناح مخالف، Stickman Army: World War Legacy Fight شامل بسیاری از نبردهای متوالی برای فرماندهی همه آنها و از درگیری های جزئی گرفته تا بسیاری از مبارزات کلی سرنوشت ساز است.

راه هایی برای احضار نیروهای ارتش خود برای مقاومت در برابر هجوم دشمنان مختلف پیدا خواهید کرد. تنها زمانی که یک جناح بتواند گروه دیگر را نابود کند، بازی تمام می شود. ترکیبی از نقش آفرینی هیجان انگیز و گیم پلی تاکتیکی. مطمئن شوید که تا مراحل پایانی بازی در نبردها غوطه ور خواهید شد.

در ابتدای نبرد، دو نوع منبع برای احضار نیروها برای خود خواهید داشت. این دو نوع منابع عبارتند از مواد غذایی و سلاح های نظامی. از غذا برای احضار جنگجویان استفاده می شود که تا زمان مرگ در میدان نبرد خواهند جنگید. این نیروی اصلی است که غلبه بر دشمن را آسان می کند. دوم این که روحیه نظامی کمی با ایجاد امواج تیراندازی تماشایی برای سرکوب دشمن متفاوت است. تنها با چند ثانیه کوتاه، مزیتی برای نیروی شما ایجاد می کند.

ارتش نخبگان قوی :

نیروی نظامی مهم ترین نقش را در مبارزات انتخاباتی شما ایفا می کند. بسته به مراحل مختلف، شما می توانید تعداد زیادی از جنگجویان را در اختیار داشته باشید. از طریق سطوح مختلف، قفل سربازان و سلاح های قدرتمندتری را باز خواهید کرد. هر نیرو مقدار معینی از غذا و روحیه را مصرف می کند. و منابع در هر سطح بی حد و حصر نیست.

اگر نمی دانید چگونه از آن به درستی استفاده کنید، می توانید در هر زمان ضرر کنید. بدانید چه زمانی باید توپچی ها، تفنگچی ها و جنگجویان را برای مبارزه با دشمن احضار کنید. بسیاری از جنگجویان را برای ایجاد تیم عالی ترکیب کنید.

دشمنان تنوع ترسناک :

برای هر سطح، ما با انواع مختلفی از دشمنان روبرو خواهیم شد. با این حال، آنها همچنان در یک طرف هستند و همیشه آماده همکاری برای شکست ما هستند. آنها شبیه شیاطین با بدن بسیار بزرگتر هستند. داشتن نژادهایی مانند غول ها و قاتلان بی رحم. علاوه بر این، سلاح های آنها به هیچ وجه دست کمی از انسان ندارد.

به طور کلی، مقابله با آن در صفحه نمایش بازی چندان دشوار نیست. با این حال، این یک مشکل بزرگ در نبردهای همه جانبه خواهد بود. شما باید ضد انتخاب کنید و محدودترین تیم خود را وارد کنید. آیا می توانید پیشرفتی برای سرکوب همه دشمنان ایجاد کنید؟

ارتقاء آمار :

هر جنگجو در ارتش شما آمار منحصر به فردی برای هر نوع دارد. به عنوان مثال، نیروهای مسلح سرعت حرکت بسیار بالایی خواهند داشت. خودروهای جنگی با خسارت زیاد با سرعت کم جبران می کنند. برای مبارزه با بسیاری از دشمنان در سطوح زیر، ضروری است که آمار جنگجویان خود را ارتقا دهید.فرمت فایل : apk
حجم فایل : 79.89 مگابایت

فرمت فایل : apk
حجم فایل : 78.67 مگابایت

اندروید مورد نیاز :
4.4 و بالاتر

موارد مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *