فهرست بستن

دانلود آخرین نسخه اندروید برنامه اسنپ رانندگان Snapp Driver 3.11

دانلود برنامه اسنپ رانندگان Snapp Driver

دانلود جدیدترین نسخه اندروید برنامه اسنپ رانندگان Snapp Driver 3.11 اسنپ درایور

اسنپ رانندگان - Snapp Drive

 

آخرین آپدیت و بروزرسانی ناوگان اسنپ

معرفی برنامه اسنپ درایور :
برنامه اسنپ رانندگان – Snapp Driver – نسخه راننده نرم افزار حمل و نقل اسنپ است که رانندگان اسنپ اندروید لازم است آن را بر روی گوشی موبایل خود نصب کنند.
با دانلود نسخه جدید اسنپ راننده ، راننده محترم مسافران خود را راحت تر از پیش می یابد.

کاربران راننده لازم است برای استفاده بهینه از امکانات موجود، اپلیکیشن خود را از طریق اندروید شارپ به ‌روز رسانی کنند. نسخه جدید نرم افزار اسنپ راننده گان برای خدمت رسانی هر چه بیشتر به راننده های گرامی تغییراتی داشته است که در ادامه به معرفی برنامه و تغییرات آن اشاره خواهیم نمود.
در ورژن های پیشین مشکلی که اکثر رانندگان اسنپ داشتند مشکل نمایش قیمت سفر بود که این نقص با بروزرسانی نرم‌افزار برای راننده های محترم برطرف شد(در نسخه های قدیمی روی قیمت سفر پیامی با عنوان «یک درخواست فعال» ظاهر می‌شد)
با نصب نسخه جدید اسنپ راننده ها، از صداهای جدید لذت ببرید:
رانندگانی که پیشتر از نرم افزار اسنپ راننده ها استفاده نموده‌اند با صدای نوتیفیکیشن های این برنامه آشنایی دارند. در ورژن جدید برنامه دو صدای جدید اضافه شده است که کار را برای کاربران راننده راحت‌تر کرده است.
در نسخه جدید اسنپ راننده ، زمانی که مسافر نحوه پرداخت خود را عوض کند، این تغییر با این صداهای جدید به راننده اطلاع داده می شود.
اگر مسافر پس از انتخاب مسیر اول مسیر دیگری را نیز به سفر خود اضافه کند، و یا بازگشت به مبدا یا توقف هنگام سفر را در برنامه انتخاب کند، این تغییرات با نوتیفیکیشن ها با صداهای جدید به اطلاع راننده می رسد.
همان طور که میدانید برای بالا بردن دقت در سفر لازم است که راننده وای فای خود را روشن نماید، در نسخه های قدیمی Snapp Driver می‌دیدیم که این پیام مرتبا برای کاربر راننده نمایش داده می‌شد. در آخرین نسخه ناوگان اسنپ رانندگان خبری از این هشدار نیست.
در بالاترین نسخه اپلیکیشن اسنپ راننده ها برای رانندگان این امکان وجود دارد که از رمز یکبار مصرف استفاده کنند. کد شش رقمی با وارد کردن شماره موبایل برای راننده ارسال خواهد شد.
در آخرین ورژن برنامه اسنپ رانندگان برای اندروید، مبدا و مقصد هنگام درخواست سفر هر دو بر روی نقشه نمایش داده می شود.
با دانلود و نصب رایگان آخرین آپدیت و بروزرسانی نرم افزار اسنپ رانندگان از ویژگی های جدید آن بهرمند شوید.

 


 

13 Comments

  1. مسلم

    سلام باتشکر از برنامه اسنپ چرا یه نماینده واسه شهر پیشوا تهران نمیفرستین ک هم مسافر و هم راننده ها ثبت نام کنن
    لطفا پیگیر باشین ممنون

  2. ف ف

    سلام لطفا تصفیه درلحضه فعال کنید دیگه دنبال سود بیشتری نباشید بعد چند سال درآمد توپ از رقیبتون یاد بگیرد تپسی خیلی مرد!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.