فهرست بستن

دانلود نسخه جدید بازی Rope Frog Ninja Hero 2.1.2 – آخرین ورژن بازی “نینجا قهرمان با لباس قورباغه ای” برای اندروید + نسخه مود

دانلود بازی rope frog ninja hero
4.1/5 - (18 امتیاز)

دانلود نسخه جدید بازی Rope Frog Ninja Hero 2.1.2 – آخرین ورژن بازی “نینجا قهرمان با لباس قورباغه ای” برای اندروید + نسخه مود

دانلود بازی rope frog ninja hero

آخرین آپدیت و بروزرسانی بازی نینجا قهرمان با لباس قورباغه ای همراه نسخه هک شده از اندروید شارپ

تست شده با اجرای آفلاین

دانلود بازی Rope Frog Ninja Hero :

این بازی برای کسانی است که به بازی‌های قهرمان هیجان‌انگیز علاقه‌مند هستید، با Rope Hero: Vice Town در یک ماجراجویی شگفت‌انگیز دیگر قرار خواهید گرفت.

اما این بار، همه چیز کمی متفاوت می شود، زیرا قهرمان شما نیز جنبه های خود را دارد. و این به شما بستگی دارد که هر طرفی را که می خواهید انتخاب کنید. یا قهرمان شهر شوید و به دیگران کمک کنید تا جنایتکاران را شکست دهند. یا قانون شکنی بودن که هر وقت بخواهد می تواند هر کاری را که بخواهد انجام دهد.

با قهرمان جالب ما – طناب قورباغه نینجا، شهر بزرگ جهان باز را کاوش کنید و با بسیاری از ماجراهای شگفت انگیز آن سرگرم شوید، زیرا آزادانه در شهر پرواز می کنید و می پرید. مکان‌های جالبی را برای بازدید، مأموریت‌ها برای تکمیل، و بسیاری از اقدامات شگفت‌انگیز که می‌توانید از آنها لذت ببرید، کشف کنید.

قدرت قهرمان نهایی خود را باز کنید و به روش های خود بر شهر مسلط شوید. با بررسی های عمیق ما درباره این بازی موبایل عالی از Assassin Games بیشتر بیاموزید.

داستان / گیم پلی :

در اینجا در Rope Frog Ninja Hero، گیمرهای اندرویدی شانس خود را خواهند داشت تا به قهرمان عالی در سفرهای نهایی او بپیوندند. از قدرت فوق العاده قورباغه خود برای پرش آزادانه در اطراف شهر، بالا رفتن از ساختمان ها و تلاش برای انجام شیرین کاری های شگفت انگیز از موقعیت های مختلف استفاده کنید.

در حالی که جنایتکاران شهر را از بین می برید، در خیابان ها رئیس شوید. همچنین، هر زمان که مایل به تفریح ​​در بازی هستید، راحت به آفرود بروید و بدون اصول عمل کنید. با پرسه زدن در خیابان‌ها، سوار شدن در اتومبیل‌های خودکار، مسابقه با جنایتکاران و تجربه‌های حماسی تیراندازی، از ماجراجویی‌های ضد جنایی نهایی خود لذت ببرید. به پلیس کمک کنید تا با جنایتکاران مقابله کند و صلح را به شهر بیاورد.

بسیاری از قدرت های اسلحه عالی را در بازی باز کنید که به شما امکان می دهد آزادانه در جنگ ها شرکت کنید. در عین حال، از قدرت‌های فوق‌العاده خود برای پرتاب طناب به ساختمان‌ها استفاده کنید، به راحتی از آنها بالا بروید، از چشمان خود لیزر پرتاب کنید و از پاهای فوق‌العاده خود برای پرش آزادانه به اطراف استفاده کنید.

از بازی با بسیاری از ماموریت های جالب لذت ببرید، که دارای گیم پلی منحصر به فرد و چالش های فزاینده ای است که می توانید قفل آنها را باز کنید. شهر عظیم را با جناح های مختلف جنایتکار برای مقابله با آن کاوش کنید. مناطق مختلف را کشف کنید و گیم پلی جالب را در هر یک از آنها باز کنید.

امکانات بازی Rope Frog Ninja Hero :

در اینجا تمام ویژگی های هیجان انگیزی که بازی ارائه می دهد آورده شده است :

شهری جهان باز با ماجراهای هیجان انگیز

در اینجا در Rope Frog Ninja Hero، کاربران اندرویدی شانس خود را خواهند داشت تا آزادانه شهر جهان باز را با ماجراهای هیجان انگیز زیادی کشف کنند. با خیال راحت خود را درگیر عنوان فوق العاده موبایل کنید و از بازی لذت ببرید، زیرا آزادانه قفل شهر و بسیاری از مکان های آن را باز می کنید.

به دنبال مکان‌هایی باشید که هرگز نرفته‌اید، مکان‌های جدید و گیم‌پلی جدیدی را که می‌توانید از آن‌ها لذت ببرید کاوش کنید. و مهمتر از همه، راه‌های راحت برای سفر، کشف نقشه جهان باز را بسیار هیجان‌انگیزتر می‌کند.

مینی نقشه بصری برای حرکت و حرکت در اطراف

در عین حال، برای علاقه مندان، اکنون می توانید از کار با مینی مپ بصری در Rope Frog Ninja Hero لذت ببرید، که به گیمرها اجازه می دهد آزادانه حرکت کنند و در اطراف حرکت کنند.

در اینجا، می‌توانید نمادهای مهمی را پیدا کنید که موقعیت بازیکنان، نمادهای مأموریت، و سایر نشانه‌های مکان، اهداف و سایر تنظیمات را روی نقشه نشان می‌دهند. همه اینها به شما امکان می دهد تا به سرعت در نقشه بصری شرکت کنید

تعداد زیادی اسلحه و سلاح برای کار کردن

و برای لذت بخش تر کردن اکشن های درون بازی، گیمرهای اندروید اکنون می توانند از کار با هزاران اسلحه و سلاح منحصر به فرد لذت ببرند که هر کدام دارای قدرت های منحصر به فرد خود هستند.

به راحتی می توانید قدرت آتش نهایی خود را باز کنید تا مطمئن شوید که می توانید کاملاً مخالفان خود را از زمین حذف کنید. اهداف خود را با مواد منفجره باورنکردنی از بین ببرید. سلاح‌های غوغا‌آمیز عالی خود را آزاد کنید.

بسیاری از مناطق خارج از جاده برای کاوش

برای کسانی از شما که علاقه مند هستند، اکنون می توانید در بسیاری از تجربیات خارج از جاده به Rope Frog Ninja Hero بپیوندید. در اینجا، با قدرت نهایی قهرمان قورباغه خود، می توانید آزادانه بین ساختمان ها بپرید و به راحتی از آنها بالا بروید.

همچنین نوسانات عالی را از طناب هایی که از قهرمان شما شلیک شده است، باز کنید. از امتحان کردن بسیاری از این مناطق خارج از جاده برای کشف شهر از زوایای مختلف لذت ببرید.

از سفر در شهر با وسایل نقلیه مختلف لذت ببرید

در اینجا در Rope Frog Ninja Hero، گیمرهای اندرویدی خود را در حال لذت بردن از وسایل نقلیه عالی خواهند دید که هر کدام دارای طراحی منحصر به فرد و گرافیک خیره کننده خود هستند.

به راحتی با هلیکوپترها، جنگنده های هوایی، ماشین های فوق العاده و بسیاری دیگر حرکت کنید. همه اینها به شما این امکان را می دهد که از گیم پلی فوق العاده Rope Frog Ninja Hero به روش خود لذت ببرید.

ماموریت های جالب با تنظیمات منحصر به فرد

در طول گیم پلی هیجان انگیز Rope Frog Ninja Hero، گیمرها این شانس را خواهند داشت که ماموریت های جالب بسیاری را با تنظیمات منحصر به فرد و گیم پلی شگفت انگیز انجام دهند.

با خیال راحت به قهرمان خود در بسیاری از ماموریت های حماسی بپیوندید تا اعضای باند را شکست دهید و صلح را به شهر بیاورید. گیم پلی در حال افزایش را با بسیاری از ماجراهای شگفت انگیز باز کنید.

از زندگی معمولی خود در Rope Frog Ninja Hero لذت ببرید

همچنین، اگر زمانی متوجه شدید که از قهرمان بودن خسته شده اید، همیشه این امکان برای گیمرهای اندرویدی وجود دارد که شهر را به روشی بسیار متفاوت کشف کنند.

با خیال راحت می توانید به عنوان راننده تاکسی، زباله جمع کن، آتش نشان یا هر شغل دیگری که در بازی پیدا می کنید کار کنید. تجربیات منحصر به فرد بازی را کشف کنید و واقعاً خود را درگیر ماجراهای منحصر به فرد کنید.

از بازی آفلاین لذت ببرید

با گیم پلی آفلاین Rope Frog Ninja Hero که اکنون در دسترس است، گیمرهای اندرویدی می توانند آزادانه گیم پلی مورد علاقه خود را کشف کنند و هر کاری که می خواهند بدون دردسر انجام دهند.

به راحتی می توانید بسیاری از عناصر جالب درون بازی را باز کنید و هر زمان که آماده بودید با گیم پلی با امکانات کامل لذت ببرید. نیازی نیست به دنبال اتصال به اینترنت باشید یا داده های مهم تلفن همراه خود را خرج کنید.

افکار نهایی

Rope Frog Ninja Hero با گیم پلی ساده و در عین حال بسیار جالب، به گیمرهای اندرویدی اجازه می دهد تا آزادانه شهر جهان باز خود را به عنوان یک قهرمان، شرور یا فقط یک مرد معمولی با قدرت کامل کشف کنند.

به راحتی می توانید بسیاری از ویژگی های آن را کاوش کنید و از آن لذت ببرید، که به شما امکان می دهد واقعاً از بازی لذت ببرید. ماجراهای شگفت انگیز خود را باز کنید و از بازی به روش های خود لذت ببرید.

 


فرمت فایل : apk
حجم فایل : 85.79 مگابایت

 

فرمت فایل : apk
حجم فایل : 141.14 مگابایت


دانلود نسخه های قدیمی:

فرمت فایل : apk
حجم فایل : 159 مگابایت

فرمت فایل : apk
حجم فایل : 154.58 مگابایت

فرمت فایل : apk
حجم فایل : 152.84 مگابایت


موارد مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *