فهرست بستن

دانلود جدیدترین نسخه بازی PROJECT DRIFT 2 68 – آخرین نسخه بازی مسابقه ای “پروژه دریفت 2” برای اندروید + نسخه مود

دانلود بازی PROJECT-DRIFT
3/5 - (2 امتیاز)

دانلود جدیدترین نسخه بازی PROJECT DRIFT 2 68 – نسخه جدید بازی مسابقه ای “پروژه دریفت 2” برای اندروید + نسخه مود 

دانلود بازی پروژه دریفت 2

آخرین آپدیت و بروزرسانی بازی پروژه دریفت 2 از اندروید شارپ

project drift – یک بازی مسابقه ای هیجانی برای بازیکنانی که علاقه زیادی به مسابقه دارند مناسب است و بازی هایی را که تجربه می کنند نیاز به گرافیک عالی دارد.

شما در بسیاری از مسابقات جهانی در برابر قوی ترین حریفان در همه جا شرکت خواهید کرد. در واقع ، این یکی از بسترهای سرگرمی است که امروزه بیشتر کاربران از آن استفاده می کنند. تمام ویژگی هایی که این بازی به ارمغان می آورد ، از کاربران برای داشتن یک تجربه فوق العاده آرامش بخش و سرگرم کننده پشتیبانی می کند.

ویژگی های قابل توجه در حال حاضر ، بازی های مربوط به مسابقه زیاد در بازار ظاهر شده است ، اما اکثر آنها کارایی و جذابیت را برای بازیکنان به ارمغان نمی آورند. بازی PROJECT متولد شد تا به همه بازیکنان کمک های جدید و غنی بیشتری داشته باشد. یک بازی مسابقه ای نه تنها فوق العاده جدید و منحصر به فرد است ، بلکه بهترین ویژگی ها را در اختیار شما قرار می دهد. سیستم بازی ما اتومبیل های مسابقه ای مختلفی را در اختیار شما قرار می دهد که هریک دارای فیزیک استثنایی هستند. همه بازیکنان باید از این ویژگی های فیزیکی به طور مثر استفاده کنند تا ماشین مسابقه شما قوی تر از همیشه شود.

زمین اصلی در این بازی شهرهای بسیار بزرگ است. این یکی از چالش هایی است که هنگام شرکت در این تجربه بازی برای همه بازیکنان کوچک نیست. اگر بتوانید تمام زمین ها را به خاطر بسپارید تا بتوانید در مسابقات با حریفان قدرتمند شرکت کنید ، بسیار مفید خواهد بود. همه رویدادهایی که در بازی ما گنجانده شده است ، هدایا و ارزشهای بزرگی را برای شما به ارمغان می آورند. هر روز ، رویدادهای مختلف منجر به بازیکنان می شود ، بنابراین شما باید به طور فعال در رویدادها شرکت کنید تا قدرت خود را افزایش دهید.

حالت تجربه در بازی

PROJECT در حال تکمیل و توسعه است ، بنابراین ما نسخه کاملاً جدیدی از تجربه را برای همه به بازار عرضه می کنیم. این نسخه ای است که باعث می شود همه بازیکنان بتوانند با کل سیستم بازی عادت کنند. این به شما کمک می کند تا بر تمام عناصر مشخصه این بازی مسلط شوید. اطمینان حاصل کنید که هنگام شرکت در حالت ذخیره در این نسخه ، هر بازیکنی از کیفیت و ویژگی هایی که به ارمغان می آورد بسیار احساس رضایت می کند.


فرمت فایل : apk
حجم فایل : 465.72 مگابایت

فرمت فایل : apk
حجم فایل : 442.57 مگابایت

اندروید مورد نیاز :
متغیر با نوع دستگاه

موارد مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *