فهرست بستن -->

دانلود اینستاگرام قدیمی فارسی اندروید 2015 تا 2019 برای اندروید ورژن 2 و 4

دانلود اینستاگرام قدیمی
3.9/5 - (42 امتیاز)

دانلود اینستاگرام قدیمی فارسی اندروید 2015 تا 2019 برای اندروید ورژن 2 و 4

اینستاگرام قدیمی

اولین نسخه های اینستا

اینستاگرام قدیمی فارسی از جمله نرم افزارهای مورد نیاز بسیاری از کاربران که گوشی های قدیمی با اندروید پایین دارند.
در این بخش از وب سایت اندروید شارپ ما قصد نموده ایم چند نسخه قدیمی اینستاگرام برای را برای اندروید 2 تا 4 ( اندروید دو و چهار ) شما ارائه نماییم که مربوط به سالهای 2015 ، 2016 ، 2017 ، 2018 است امیدوارم که مفید واقع شود.

شما به راحتی می توانید اقدام به دانلود نسخه های قدیم اینستا ورژن های 7 ، 8 ، 9 ، 10 ، 11 ، 12 ، 50 ، 55 ، 60 ، 70 ، 80 ،90 ، 100 کنید، با ما همراه باشید.
بهتر است بدانید اولین نسخه این اپلیکیشن اندروید در اکتبر ۲۰۱۰ ارائه شد. با توجه به استقبال خوبی که از این پیام رسان شد نسخه های بعدی آن نیز به سرعت منتشر شدند.
اگر گوشی شما قدیمیست و اندروید آن نیز پایین است نگران نباشید ما در این بخش ای شما را به کاربران instagram ملحق میکنیم.

با دانلود اینستاگرام قدیمی :

شما هم می توانید به میلیون ها کاربر برنامه اینستاگرام اندروید ملحق شوید و در کنار دیگر کاربران این شبکه اجتماعی لحظات شیرین و زیبای زندگی خود را منتشر کنید و همچنین می توانید بهترین لحظه ها و صحنه های زندگی دیگران را نیز مشاهده کنید.
با دانلود اینستاگرام قدیمی همچون نسخه های جدید این نرم افزار میتوانید عکس به همراه متن و یا فیلم به همراه متن پست کنید.همچنین می توانید دیگر کاربران را فالو کرده و پست های آنها را لایک کنید و برای ایشان کامنت بگذارید.
همچنین با دانلود و نصب نسخه قدیمی فارسی Old instagram برای اندروید ۲ و ۴ می‌توانید اقدام به انتشار فیلم خود در قالب داستان کنید.
از تاریخ انتشار تا کنون instagram دو تغییر و بروزرسانی عمده و مهم داشته‌است که نخستین تغییر را با دانلود نسخه ۲۰۱۴ به بعد به منظور کاهش اندازه نسخه اندروید برنامه به نصف و نیز بالا بردن و بهبود کارایی و تقویت رابط کاربری صورت گرفت. دیگر تغییر مهم انستاگرام ورژن قدیمی در سال ۲۰۱۷ اتفاق افتاد که اضافه شدن «استوری» را در پی داشت.
با دانلود ورژن قدیمی اینستاگرام در سال های ۲۰۱۵ ، ۲۰۱۶ ، ۲۰۱۷ ، ۲۰۱۸ و ۲۰۱۹ برای گوشی با اندروید پایین یعنی ۲ و ۴ شاهد بزرگترین تغییرات در اینیستاگرام خواهید بود.

برای دانلود اینستاگرام قدیمی 2015 ، 2016 ، 2017 ، 2018 وارد لینک زیر شده و در صفحه باز شده از سایت اندروید شارپ به قسمت انتهای صفحه رفته تا لینکهای اینیتاگرام قدیم را مشاهده کنید👇

کلیک کنید

 


لینک مطلب در گوگل پلی


موارد مشابه

18 Comments

  1. نه فقط با اینستاگرام گفتگو کنم

    ایستاگرام چیزیه که من دارم و دانلود کردن رو بلد نیستم و هیچ راهنمایی هم نمیکنین کمک کنید نصبش کنم اتراز دارم

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *