فهرست بستن

دانلود جدیدترین نسخه بازی Grow Castle 1.37.15 – آخرین نسخه بازی “دفاع از قلعه” برای اندروید + نسخه مود

دانلود بازی grow castle
3.2/5 - (5 امتیاز)

دانلود جدیدترین نسخه بازی Grow Castle 1.37.15 – آخرین نسخه بازی “دفاع از قلعه” برای اندروید + نسخه مود

دانلود بازی GROW CASTLE

آخرین آپدیت و بروزرسانی بازی دفاع از قلعه با نسخه مود شده و هک شده با پول بی نهایت از اندروید شارپ

توضیح دانلود بازی Grow Castle :

Grow Castleدفاع از قلعه یکی از بازی های برجسته در سبک آرکید و دفاع از برج است. با گیم پلی ساده و گرافیک سرگرم کننده، انکار وجود آن در دستگاه اندرویدی خود سخت است.

معرفی قلعه رشد :

امروزه بازی های دفاع از برج بسیار محبوب هستند. آنها توجه زیادی از طرف جامعه بازی دریافت می کنند و ممکن است شما را نیز شامل شوند. قلعه رشد – بخشی از این دسته باشید. دارای گیم پلی ساده ای است که با دو هدف اصلی ایجاد سرگرمی و بهره برداری از قابلیت های تاکتیکی بازیکنان توسعه یافته است.

طرح :

قلعه رشد یک داستان آغازین در مورد تهاجم انبوهی از هیولاها دارد. پادشاهی شما هدف بعدی انتخاب شده است. تخریب به زودی انجام می شود، اما خوشبختانه در این مورد به شما هشدار داده شده است. با این حال، نیروهای پادشاهی بسیار ضعیف بودند، بنابراین بیشتر پایگاه‌ها تصرف شدند. اکنون آخرین پایگاه باقیمانده قلعه است. شما برای آخرین بار و برای همیشه با دشمنان خود روبرو خواهید شد.

گیم پلی :

مانند سایر بازی های دفاعی، تنها وظیفه شما این است که مطمئن شوید پس از هر موج حملات دشمن، برج شما همچنان پابرجاست. در موج اول، همه چیز بسیار ساده به نظر می رسید. این سیستم دستورالعمل هایی در مورد اضافه شدن واحدها و نحوه عملکرد بازی می دهد. دشمنان مدام از سمت راست صفحه می آمدند و همه چیز را در راه نابود می کردند. شما آنها را تا زمانی که زمان آن موج تمام شود نابود خواهید کرد.

در صورت پیروزی، موج بعدی با دشمنان بیشتری باز می شود. این بدان معنی است که سختی به تدریج در حال افزایش است. هرچه دوره دفاع طولانی تر باشد، نیروهای هیولاها از جمله سرعت و قدرت افزایش می یابد. بنابراین، برای سازگاری نیز باید قوی‌تر شوید. ارتقاء برج اصلی، استخدام واحدهای جدید و ساخت برج های فرعی راه هایی هستند که می توانید به آن فکر کنید.

در مورد برج ها همانطور که در بالا اشاره کردم دو نوع اولیه و فرعی وجود دارد. برج هدفی است که شما باید از آن در برابر دشمنان محافظت کنید. اگر در یک زمان معین از بین برود، بازی بلافاصله به پایان می رسد و شما باید دوباره آن را از موج قبلی بازی کنید. برج اصلی دارای مزایای ویژه ای است که می تواند تعداد زیادی از واحدها را در خود جای دهد و مهارت های ویژه زیادی دارد. علاوه بر این، می توان آنها را برای افزایش HP و MP ارتقا داد. علاوه بر این، برج کمکی تنها یک مهارت (هر کدام مهارت متفاوتی دارد) و تنها یک مکان برای قرار دادن واحدها دارد.

در طرف دشمن، آنها دائما قوی تر می شوند. در یک زمان خاص، رئیس ها ظاهر می شوند. آنها بزرگ هستند، HP بیشتری دارند و قدرت تخریب وحشتناکی دارند. مطمئن شوید که حملات ارتش شما به اندازه کافی سریع هستند تا برج دیگر نتواند آن را تحمل کند.

با این حال، رئیس وحشتناک ترین چیز نیست. هیولاهایی که با آنها روبرو هستید به سرعت رشد می کنند. آنها حتی برج می سازند و جادوگران خود را دارند. او دائماً از جادوی خود برای افزایش سرعت حمله، دفاع یا حتی آوردن اژدهایان بزرگ به میدان جنگ استفاده می کرد. این هشداری است برای مشکلاتی که در آینده با آن مواجه خواهید شد.

واحدها :

در حال حاضر، Grow Castle تا 120 واحد دارد، بنابراین می توانید آزادانه تاکتیک های خود را سفارشی کنید. هر کدام از آنها مهارت های خاصی دارند و جلوه های مختلفی را به ارمغان می آورند. به عنوان مثال، جادوگران، آنها می توانند دشمنان را منجمد کنند، جادوگران می توانند رعد و برق ایجاد کنند، در حالی که استونر می تواند سنگ های بزرگ را به سمت دشمنان پرتاب کند. علاوه بر این، فاصله حمله، آسیب و نقاط تجربه کاملاً متفاوت است. اجازه دهید آن را در این بازی کشف کنید!

گرافیک و جلوه ها ساده هستند :

همانطور که مشاهده می شود، Grow Castle نه تنها در گیم پلی بازی، بلکه گرافیک نیز وجود دارد. شخصیت ها چهره ندارند بلکه فقط شکل دارند. اما این بدان معنا نیست که این بی توجهی تیم طراح به این بازی است. آنها بیشتر روی اثرات انفجار یا جادو در حملات تمرکز می کنند. به طور کلی، آنها جذاب هستند و همچنان به شما احساس جالبی می دهند.

اندروید مورد نیاز :
4.4 و بالاتر

موارد مشابه

1 Comments

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *