فهرست بستن

دانلود گوگل پلی استور نسخه جدید برنامه Google Play Store 38.8.24 مارکت فروشگاه اندروید

دانلود گوگل پلی استور
4.3/5 - (119 امتیاز)

دانلود گوگل پلی استور نسخه جدید برنامه Google Play Store 38.8.24
مارکت فروشگاه اندروید

آخرین آپدیت و برورسانی همراه نسخه مود شده

نصب گوگل پلی

آخرین آپدیت و بروزرسانی فروشگاه پلی

معرفی برنامه:
Google Play Store بهترین و مشهور ترین مارکت اندروید در تمامی دنیا است. در ایران نیز بسیاری بسیاری از کاربران برای آپدیت برنامه ها از این فروشگاه استفاده می کنند.
با دانلود نسخه جدید فروشگاه گوگل پلی استور فارسی و نصب آن بر روی گوشی موبایل خود یافتن بازی و یا نرم افزار مورد علاقه شما بسیار راحت تر از پیش خواهد شد.

آخرین نسخه های نرم افزار Google Play با تقسیم بندی تمامی نرم افزارها در دسته های جداگانه مانند: توصیه شده ها برای شما، پیشنهاد شده ها برای شما، برنامه هایی که قبلا نصب نموده اید، برنامه‌های تازه بروزرسانی شده ، ابزارها، جدول برترین ها ( برترین های رایگان، برجسته ترین ها، جدیدترین ها)، دسته‌ها ( دسته های برتر، خانوادگی، عکاسی، نرم افزارهای آب و هوا، آموزشی و…)، انتخاب سردبیران و… موجب شده است که شما خیلی راحت و سریع تر از همیشه گزینه مورد نظر خود را در دسته مربوط به خود پیدا کنید.
با دانلود و نصب رایگان و دریافت آخرین ورژن برنامه گوگل پلی استور از وب سایت معتبر AndroidSharp بانک عظیمی از نرم افزارها و بازی ها دست خواهیم یافت.

این فروشگاه اندروید برای هر گزینه توضیحات لازم را توسط کارشناسان هر نرم افزار و یا بازی ارائه نموده است و شما می توانید اطلاعات مورد نیاز خود را در مورد بازی و نرم افزار اندروید مورد علاقه خود را مطالعه کنید و با توجه به این اطلاعات اقدام به دانلود کنید.

همچنین برای هر مورد می توانید نظرات دیگر کاربران را در دو دسته بندی برترین مثبت ترین نظر و انتقادی ترین نظر مشاهده کنید و از این طریق می‌توانید اطلاعات کامل تری را در مورد گزینه مورد نظر خود مطالعه کنید.
گوگل پلی استور موتور جستجوی بسیار قدرتمندی دارد، شما می توانید در قسمت جستجوی گوگل پلی استور به راحتی برنامه و یا بازی های مد نظر خود را پیدا کنید. گوگل پلی استور همچنین لیستی از برنامه ها و بازی های مشابه را به شما پیشنهاد می کند که می‌توانید آنها را نیز بر اساس علاقه خود دانلود کنید.

گوگل پلی برای هر بازی و نرم افزار تصاویر و یک فیلمی را قرار داده است که برای آشنایی با نرم‌افزار مورد نظر شما می تواند کمک شایانی را به کند.

اپلیکیشن Google Play Store علاوه بر نصب و بروز رسانی هوشمند برنامه های نصب شده بر روی گوشی موبایل شما رابطه کاربری بسیار جذاب و آسانی هم دارد، تمامی این موارد موجب شده است که این اپلیکیشن یکی از بهترین نرم افزارهای اندروید در میان کاربران باشد.
این مارکت اندروید کاملاً از زبان فارسی پشتیبانی می کند و تمامی منوهای داخل برنامه به زبان فارسی هستند.

هم اکنون می توانید بروزترین ورژن این مارکت را دانلود کنید.

موارد مشابه

6 Comments

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *