فهرست بستن

دانلود نسخه جدید برنامه « لغت نامه دهخدا فرهنگ معین، فرهنگ لغت عمید فارسی هوشمند » اندروید

دانلود لغت نامه فارسی به فارسی
امتیازدهی به این مطلب

دانلود نسخه جدید برنامه « لغت نامه دهخدا فرهنگ معین، فرهنگ لغت عمید فارسی هوشمند » اندروید

دانلود لغت نامه فارسی به فارسی
آخرین آپدیت و بروزرسانی

معرفی برنامه:
لغت نامه دهخدا فرهنگ معین، فرهنگ لغت عمید فارسی هوشمند بهترین فرهنگ لغت فارسی به فارسی برای گوشی موبایل اندروید است.

با دانلود لغت نامه دهخدا فرهنگ معین، فرهنگ لغت عمید فارسی هوشمند :

تنها برنامه فرهنگ لغت اندروید که حاوی تمامی کلمه های موجود در لغت نامه دهخدا و فرهنگ فارسی معین است
حاوی اصطلاحات عامیانه ترکی، انگلیسی، فرانسوی، آلمانی، عربی، مغولی، هندی و روسی
شامل فرهنگ لغت فارسی دهخدا و ترجمه فارسی به فارسی
فرهنگ واژگان مترادف و متضاد دیکشنری آنلاین
دارای واژه یاب فارسی و فرهنگ نامه فارسی
حاوی ۷۰۰۰ کلمه
واژه نامه کامل فارسی
فرهنگ کامل معین
این برنامه اندروید تمامی فرهنگ لغت های فارسی زیر است:
لغت نامه فرس، لغت نامه سخن،فرهنگ لغت معین، دایره المعارف، فرهنگ لغت جامع زبان فارسی
فرهنگ لغت فارسیف، فرهنگ لغت دهخدا، فرهنگ لغت سروری، فرهنگ لغت جهانگیری، فرهنگ لغت شعوری، فرهنگ لغت آنندراج، برهان قاطع، فرهنگ لغت، وفائی، فرهنگ لغت نظام، لغت نامه ناظم الاطباء، دایره المعارف فرهنگ لغت رشیدی، فرهنگ لغت عباسی، فرهنگ پهلوی، لغت نامه میرزا ابراهیم، لغتنامه قواس.
در میان همه موارد فوق الذکر فرهنگ لغت معین و فرهنگ لغت دهخدا کامل ترین و عامیانه ترین لغت نامه فارسی به فارسی در بین فارسی زبانان هستند.
با دانلود برنامه اندروید لغت نامه دهخدا و معین، می‌توانید به چندین لغت نامه با چند جلد مختلف بر روی گوشی موبایل خود خواهید داشت. این نرم افزار فرهنگ لغت اندروید بانک کاملی از معنی کلمات فارسی موجود در لغت نامه دهخدا و معین است که تمامی واژگان فرهنگ لغت ارزشمند فارسی زبانان را در خود دارد.
خیلی از لغاتی که در زبانهای انگلیسی، آلمانی، فرانسوی، ترکی، مغولی، هندی، عربی، روسی و دیگر زبان‌های متداول و فارسی مشترک هستند در این اپلیکیشن فرهنگ نامه آمده است.
تمام لغات فارسی و محلی، کلمات علمی و شاخص، حتی لغات عربی و نام شهرها و روستاها در لغت نامه دهخدا وجود دارند. جهت درست خوانده شدن کلمات، جلوی هر کلمه حروف حرکت‌ دار قرار داده شده است. بیش از ۱۲۴ پژوهشگر در ۶۴ سال در تلاش بودند تا آن را برای چاپ آماده کنند و اکنون تیم Ario Azar تمامی این لغات را برای شما در اپلیکیشن ” لغت نامه دهخدا و معین” به صورت واژه یاب کامل گرد آورده است. با دانلود و استفاده از این لغتنامه می بینید که این نرم افزار از تمامی برنامه های لغت نامه فارسی به فارسی برای اندروید برتر است. و دیگر نیازی به دانلود لغت نامه به صورت pdf و یا غیره نخواهید داشت.
شوید و نیازی به دانلود لغت نامه هایی به صورت pdf و غیره ندارید.
فرهنگ معین نیز یکی از محبوب ترین لغت نامه های فارسی است. این فرهنگ را محمد معین تالیف نموده است. این فرهنگ نامه نخستین بار در سال ۱۳۵۰ پس از درگذشت محمد معین با همت جعفر شهیدی چاپ شد.
فرهنگ معین نیز در ۶ جلد تدوین شده و به چاپ رسیده ‌است و اکنون تیم آریو آذر این فرهنگ لغت را در قالب اپلیکیشن موبایل برای دانلود در وبسایت های اندروید از جمله اندروید شارپ قرار داده است. این برنامه مرجعی کامل از دو فرهنگ معین و لغتنامه دهخدا است و بدون هیچ گونه تردیدی بهترین نرم افزار لغت نامه فارسی به فارسی برای گوشی موبایل است.
با موتور جستجوی موجود در این لغت نامه فارسی به فارسی می‌توانید معنای کلمه مورد نظر خود را به راحتی و در کوتاهترین زمان بیابید، برنامه به تفکیک لغت نامه معین یا دهخدا معنی و مترادف های کلمه مورد نظر را برای شما نمایش می دهد، همچنین با ارائه واژه های پیشنهادی کاربر را برای یافتن کلمه مورد نظر در هر دو فرهنگ لغت راهنمایی می کند.
با دانلود این اپلیکیشن لغت نامه برای موبایل اندرویدی خود، دیگرنیازی به فرهنگ لغت های گوناگون ندارید. چون با دانلود و نسب فرهنگ لغت موجود ، دو فرهنگ لغت عظیم فارسی را که مشتمل بر تمامی لغات فارسی هستند را در دست و بر روی گوشی موبایل خود دارید و این ویژگی را تنها در اپلیکیشن ” لغت نامه دهخدا و معین” می توان یافت.
مهمترین امکاناتی که با دانلود برنامه « لغت نامه دهخدا فرهنگ معین، فرهنگ لغت عمید فارسی هوشمند » برای اندروید دریافت خواهید نمود:
ارائه معنی کلمات فارسی به تفکیک دو لغت نامه دهخدا و لغت نامه معین
نمایش کلمات شبیه به هم برای هر واژه در هر دو لغت نامه اندروید
انتخاب از میان فونت های مختلف در قسمت تنظیمات متن
امکان اشتراک گذاری معنی کلمه در برنامه
موتور جستجوی قدرتمند
اکنون میتوانید اخرین ورژن برنامه « لغت نامه دهخدا فرهنگ معین، فرهنگ لغت عمید فارسی هوشمند » برای اندروید را از اندروید شارپ دانلود و بر روی گوشی خود نصب کنید.


فرمت : apk

حجم فایل : 13 مگابایت


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *