فهرست بستن

دانلود جدیدترین نسخه بازی Bad Piggies HD ۲٫۴٫۳۳۰۱ – آخرین نسخه بازی “خوک های بد” برای اندروید + مود + مگا مود

دانلود بازی Bad Piggies HD
4.3/5 - (3 امتیاز)

دانلود جدیدترین نسخه بازی Bad Piggies HD ۲٫۴٫۳۳۰۱ – آخرین نسخه بازی “خوک های بد” برای اندروید + مود + مگا مود

دانلود بازی خوک های بد

آخرین آپدیت و بروزرسانی بازی خوک های بد به همراه نسخه هک شده در اندرویدشارپ

بازی Bad Piggies یک بازی هیجانی و معمایی و هم چنین بسیار سرگرم کننده است که توسط کمپانی بازی سازی Rovio Mobile که همان کمپانی ساخت بازی پرندگان خشمگین است برای سیستم های اندروید طراحی شده است و جدیدترین نسخه آن در گوگل پلی عرضه شده است و مانیز مانند همیشه همزمان با گوگل پلی آپدیت جدید این بازی را در اختیار طرفداران و کاربران این نوع بازی قرار داده ایم .

خوک‌های Bad Piggies دوباره به دنبال تخم‌مرغ هستند. این بار آنها در یک جزیره بیابانی هستند و باید وسایل نقلیه ای بسازند تا به آنها در مذاکره با کوه ها، غارها و سایر مناطق متخاصم کمک کنند. این وظیفه شماست که به خوک‌ها کمک کنید کاردستی موقت خود را کنار هم بچینند تا آنها را در هر سطح راهنمایی کنید.

60 سطح یا مرحله در Bad Piggies وجود دارد که در قالبی مشابه با Angry Birds تنظیم شده است (یعنی برای پیشرفت به مرحله بعدی باید یک سطح را کامل کنید و سعی کنید سه ستاره بگیرید). در شروع هر سطح به شما مواد مختلفی داده می شود که با آن یک وسیله نقلیه بسازید. این اشیاء شامل جعبه، چرخ، چتر، پنکه و TNT است.

ایده Bad Piggies این است که ساخت و ساز را در بالای تپه انجام دهید، سپس وسیله نقلیه را به سمت خط دروازه رها کنید. همانطور که از تپه به پایین پرواز می کند، می توانید از اشیایی که متصل کرده اید برای کمک به دستکاری کاردستی و هدایت خوک ها به سمت ستاره ها و در نهایت به سمت هدف استفاده کنید.

Bad Piggies یک چالش کاملاً متفاوت برای پرندگان خشمگین است. رویکرد ضربه و از دست دادن منجنیق ها از بین رفته است و در عوض Bad Piggies نیاز به تفکر مکانیکی بیشتری دارد. این به نوبه خود باعث می شود که بازی برای برخی جذابیت کمتری داشته باشد. دیگر نمی‌توانید فقط بازی را روشن کنید و شروع به پرت کردن وحشیانه انگشتان خود در اطراف کنید.

خوک های بد بیشتر یک فرآیند پر زحمت برای بررسی موادی است که در اختیار دارید و چگونه آنها را به هم بپیوندید تا با موانع پیش روی خود مقابله کنید و همه ستاره ها را جمع آوری کنید. برخی استدلال می کنند که رضایتی که از Bad Piggies دریافت می کنید، این همه انرژی مغز را تضمین نمی کند.

از نظر گرافیکی :

روشن و رنگارنگ است و با سبک پرندگان خشمگین مطابقت دارد. صحنه‌های برش سرگرم‌کننده‌ای وجود دارد که خوک‌های بدبخت را نشان می‌دهد، و موسیقی چیر و جذاب است.


اندروید مورد نیاز :
5.0 و بالاتر

موارد مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *