فهرست بستن

دانلود نسخه جدید بازی هواپیمای جنگی تک خال اندروید Ace Fighter 2.68 نبرد هوایی با جنگنده های مدرن

دانلود تک خال
4.1/5 - (17 امتیاز)

دانلود نسخه جدید بازی هواپیمای جنگی تک خال اندروید Ace Fighter: Modern Air Combat & Jet Warplanes 2.68 نبرد هوایی با جنگنده های مدرن

تک خال - Ace Fighter

آخرین آپدیت و بروز رسانی بازی نبرد هوایی با جنگنده های مدرن

معرفی برنامه:
Ace Fighter ( تک خال: نبرد هوایی با جنگنده های مدرن) یک بازی هواپیمای ایرانی است که جزو بهترین بازی های هواپیما جنگی اندروید به شمار می‌آید.
در این بازی جنگی جدید شما دیگر خلبان های خبره را به یک نبرد هوایی دعوت می کنید و با هواپیما ها و موشک های پیشرفته نصب شده بر روی آن می‌توانید دشمنان متخاصم ایران را از بین ببرید!

با دانلود ” تک خال: نبرد هوایی با جنگنده های مدرن “ دیگر بازی های هواپیمای جنگی را از روی گوشی موبایل خود پاک کنید و تنها مراحل بازی تکخال را بگذرانید!
بازی Ace Fighter – تیز بال یک بازی هواپیما جنگی و با گرافیک سه بعدی خیره کننده است. در این بازی شما در نقش یکی از خلبان های اسکادران هوای ایران به نبرد با هواپیماهای متخاصم می‌روید.
در این بازی سرعت عمل و اندکی دقت حرف اول را می زند، چرا که در صورت تعلل هواپیمای دشمن شما را مورد هدف قرار میدهد و با چند شلیک هواپیمای شما ساقط خواهد شد.
در بازی تک خال در هر نبرد هوایی استراتژی جنگ را خود شما باید طراحی کنید.اینگونه است که لذت یک نبرد هوایی واقعی را خواهید چشید!
برای شلیک به هواپیماهای دشمن سلاح های مختلفی در اختیار شما قرار گرفته است. می توانید دیدگاه هواپیمای دشمن را با تیربار مورد هجوم قرار دهید گاه با موشک‌های نصب شده بر روی هواپیمای جنگنده.
هرگاه که دشمن در تیررس شما قرار گرفته باید بر روی او قفل کنید و با چند شلیک موشک یا تیربار هواپیمای او را ساقط کنید. مهم نیست که هواپیمای دشمن از رو به روی شما بیاید و یا او را از کنار هدف گیری کنید، وظیفه شما ساخت کردن هواپیمای متجاوز است.

مهمترین ویژگی هایی که با دانلود و نصب نسخه جدید بازی نبرد هوایی تک خال ( تیزبال ) آنها را خواهید دید:

– گرافیک خیره کننده سه بعدی
– حاوی 3 نوع عملیات هوایی مختلف (آنلاین آزاد، آنلاین تیمی، آنلاین دریایی)
– امکان دید تا ۶۰ کیلومتر با مناظری خیره کننده
– دقت زیاد در طراحی جزئیات هواپیماها
– صحنه ها و فیزیک واقعی هنگام انفجار هواپیماها
– بازی جنگی کم حجم ولی با گرافیک بالا و گیم پلی عالی قابل اجرا بر روی گوشی های اندروید پایین
در این بخش می توانید آخرین ورژن بازی نبرد هوایی با جنگنده های مدرن Ace Fighter – تک خال را به صورت رایگان و با لینک مستقیم از اندروید شارپ دانلود کنید.

 


فرمت فایل : apk
حجم فایل : 66.44 مگابایت

فرمت فایل : apk
حجم فایل : 66.52 مگابایت

 


لینک مطلب در گوگل پلی


موارد مشابه

3 Comments

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *